Sii

Zatrudniając ponad 3400 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce. Firma realizuje projekty z zakresu rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych.

Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej kilkuosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo z 9 oddziałami w całej Polsce i objęła pozycję lidera branży technologicznej. W Gdańsku swoją działalność Sii rozwija od 10 lat. Obecnie w trójmiejskim oddziale firmy zatrudnionych jest ponad 800 ekspertów IT.

W Sii Gdańsk realizowane są projekty z wykorzystaniem zarówno najbardziej nowoczesnych, jak i popularnych technologii, takich jak: Java, C++, .NET, Angular JS, Embedded C, Python, Xamarin czy SQL. W przeciągu najbliższego roku firma planuje zatrudnić w Gdańsku ponad 250 specjalistów.

W Sii dbamy o to, aby satysfakcja naszych pracowników była jak najwyższa, stąd duży nacisk na panującą w firmie atmosferę. Wspieramy rozwój naszych pracowników zarówno w pracy, jak i po godzinach oferując program wsparcia ich indywidualnych pasji. Ponadto, w supernowoczesnym gdańskim biurze Sii prężnie działa kilkanaście grup zainteresowań, między innymi piłka nożna, koszykówka, squash, salsa kubańska, budowanie symulatora wyścigowego czy gry planszowe.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji i oferty pracy można znaleźć na stronie: kariera.sii.pl

CV można wysyłać na adres: rekrutacja-gdansk@pl.sii.eu

www.sii.pl